معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرمان در آیین معارفه مدیرعامل جدید سازمان سرمایه گذاری:

 

فرایند توسعه شهر کرمان، تنها با جلب مشارکت بخش خصوصی،شتاب خواهد گرفت

 

 

 

 

 

رییس هیئت مدیره سازمان سرمایه گذاری شهرداری کرمان در آیین شروع به کار مدیرعامل جدید این سازمان گفت: قطعا با منابع محدود شهرداری کرمان  نمی توانیم در کوتاه مدت شاهد توسعه و آبادانی شهر کرمان باشیم و لازمست برای تسریع در روند توسعه شهر کرمان زمینه جذب منابع مالی از بخش خصوصی را فراهم کنیم.

مهندس دادگرپور گفت: شهر کرمان ظرفیت های کم نظیری در حوزه های مختلف دارد که در صورت ورود جدی و موثر بخش خصوصی می توانند فضای عمومی کسب و کار در شهر و حتی استان کرمان را متحول نمایند.

 معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرمان گفت: شهر کرمان مرکز پهناورترین استان کشور است و همه استان کرمان از رونق اقتصادی در شهر کرمان  متاثر و منتفع خواهد شد.

 دادگرپور با اشاره فرصت های سرمایه گذاری در حوزه های شهری گفت: سرمایه گذاری در حوزه های مختلف شهری منجمله حوزه ساخت و ساز چه در بخش مسکونی و چه در زمینه احداث مجتمع های بزرگ تجاری و تفریحی ,حوزه تبلیغات شهری و ...عمدتا دارای حاشیه سود مناسب است و به همین جهت همیشه برای سرمایه گذاران بخش خصوصی جذاب بوده و خواهد بود.

 مهندس دادگر پور افزود ایجاد زمینه جلب مشارکت های مردمی و جذب سرمایه های بخش خصوصی ماموریت اصلی سازمان سرمایه گذاری شهرداری است که امیدواریم با تلاش و پیگیری مدیریت جدید این سازمان دراین زمینه شاهد اقدامات موثری باشیم.

 دادگرپور در بخش دیگری از سخنان خود از محمود ایرانمنش مدیرعامل سابق این سازمان بواسطه پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته تقدیر و تشکر کرد.