تخفیفات و بسته های تشویقی ویژه در انتظار بدهکاران به شهرداری

 

تنها 20 درصدِ مردم عوارض نوسازی خود را پرداخت کرده اند

 

 

سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرمان، از ارائه‌ی تخفیفات و بسته‌های تشویقی ویژه به بدهکاران به شهرداری خبر داد.

 

رضا دادگر پور گفت: ادارات، نهاد ها، ارگان ها و واحدهای بخش خصوصی که عوارض، بدهی و معوقات خود را به شهرداری نپرداختند، با توجه به تخفیفات و تسهیلات پیش‌بینی شده از سوی شهرداری کرمان، می‌توانند از هم اکنون اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از ادارات و نهادها، مجتمع های پزشکی و بخش‌های خصوصی، بدهی‌های بالایی به شهرداری دارند و معوقه‌های خود را پرداخت نکرده اند، افزود: برای تسریع در امر پرداخت این نهادها، بسته‌ی تشویقی در این معاونت دیده شده است که نهادهایی که بخواهند نسبت به پرداخت معوقات خود اقدام کنند، می‌توانند از هم اکنون به این معاونت مراجعه نمایند و از این بسته بهره ببرند.

 

وی ادامه داد: میزان مطالبات کلیه نهادها و بخش های دولتی و خصوصی هم اکنون مشخص شده است که در صورت عدم همکاری آنها نسبت به پرداخت مطالبات به شهرداری، از طریق مراجع قضایی اقدام خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه شهرداری به دنبال ایجاد درآمدهای پایدار است، ادامه داد : هم اکنون در حال ایجاد کدهای درآمدی پایدار برای شهرداری هستیم .

 

دادگر پور همچنین با بیان اینکه متاسفانه عموم مردم عوارض خود را در زمان مقرر پرداخت نمی‌کنند، گفت:  تنها 20 درصد مردم عوارض نوسازی خود را پرداخت کرده اند.

 

وی از شهروندان خواست با پرداخت به موقع عوارض خود، شهرداری را در ارائه خدمات بهتر به شهروندان و اجرای پروژه های متعدد عمرانی همراهی کنند.

دادگرپور در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان این‌که یکی از مواردی که شهردار کرمان به‌صورت جدی دنبال می‌کنند، ارتقای فرهنگ شهروندی و شهرنشینی است، گفت: در این راستا جشنواره «تابستان کرمان» به همت حوزۀ معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری در حال برگزاری است و ما با تمام توان از این جشنواره پشتیبانی خواهیم کرد.